Autoservice Opmeer
bitje happen
Huisartsenpraktijk Winkel en Nieuwe Niedorp
Juro Unirek B.V.
Kapsalon Piet Wester
Light International
Slagerij `t Wuiver
Slippens Vleeswaren
Sponsorkliks banner 1
Sportwereld Heiloo
Taams Makelaars & Taxateurs
Bakkerij Baas
Breed Installatie
Dijkstra Schilderwerken
Fit & Relax Opmeer
FIXAR uw MAC Hulp
fysiotherapie de Weijver
Giant Security BV
GOMES Noord-Holland B.V.
JET Group
Kemper & Oldenburg Huisartsen
Kuin Houtbewerking
Langedijk & Starren   Accountants en belastingadviseurs
Sponsor mogelijkheden WFHC Spire
Sponsorkliks banner 2
Van der Bel B.V.
Zwemschool Jos Koelemeijer
APEX Bedrijfsverzekeringen
Autospuiterij Nico Mooij
Bliksems reclame
Fysiotherapie Hoep Zuid
Rabobank
Reisburo Opmeer
Sponsorkliks banner  3
SPS Heicombinatie
Tandprothetische praktijk Zethoven
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Inloggen
Lid
ww

Vergeten? Klik hier

Code aanvragen op

Contact
Adres
WFHC Spire
De Weyver 7
1718MS Hoogwoud

0226-354042
Socialmedia
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos D4 10 27 9 0 1 43 18 0
2 Overbos D3 8 18 6 0 2 23 9 0
3 Zandvoort D2 6 12 4 0 2 17 15 0
4 AthenA D14 8 10 3 1 4 22 17 0
5 Westerpark D5 5 4 1 1 3 13 17 0
6 Spire D1 7 3 1 0 6 6 21 0
7 Haarlem D6 8 3 1 0 7 12 39 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spire D2 8 15 4 3 1 18 14 0
2 HIC D14 8 13 4 1 3 29 10 0
3 VVV D19 8 11 3 2 3 12 15 0
4 AMVJ D20 8 8 2 2 4 10 19 0
5 Alkmaar D4 8 8 2 2 4 8 19 0
  Res. 8e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen DJ3 9 22 7 1 1 64 12 0
2 Spire DJ1 9 16 5 1 3 38 27 0
3 Amsterdam DJ9 5 12 4 0 1 42 6 0
4 Uitgeest DJ1 9 12 4 0 5 14 41 0
5 Reigers DJ1 9 9 4 0 5 37 29 3
6 AthenA DJ5 9 0 0 0 9 3 83 0
  Jong 4e klasse 
  Dames Jong 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht DJ2 8 21 7 0 1 54 11 0
2 Mijdrecht DJ1 6 18 6 0 0 48 4 0
3 Spire DJ1 8 10 3 1 4 18 28 0
4 Myra DJ3 8 10 3 1 4 14 26 0
5 HIC DJ4 6 7 2 1 3 11 21 0
6 Kikkers DJ4 6 4 1 1 4 11 38 0
7 Waterland DJ1 6 0 0 0 6 5 33 0
  Jong - 2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley H20 10 30 10 0 0 45 11 0
2 Purmerend H3 10 20 6 2 2 34 22 0
3 Overbos H5 10 14 4 2 4 25 30 0
4 Spire H2 10 9 3 0 7 30 35 0
5 VVV H10 10 7 2 1 7 13 26 0
6 Westerpark H10 10 7 2 1 7 10 33 0
  Res. 7e klasse 
  Heren 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers H3 6 15 5 0 1 40 26 0
2 Myra H6 4 12 4 0 0 42 11 0
3 AthenA H3 6 12 4 0 2 26 14 0
4 Strawberries H2 6 6 2 0 4 21 27 0
5 Kikkers H3 8 6 2 0 6 32 44 0
6 Spire H2 6 3 1 0 5 14 53 0
  Res. 1e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien HJ1 10 28 9 1 0 58 16 0
2 AMVJ HJ1 10 20 6 2 2 40 22 0
3 IJburg HJ1 10 19 5 4 1 46 33 0
4 Bloemendaal HJ1 10 11 3 2 5 36 32 0
5 AthenA HJ3 10 11 3 2 5 30 35 0
6 HIC HJ2 10 9 3 0 7 17 43 0
7 HBS HJ1 10 8 2 2 6 28 66 0
8 Spire HJ1 10 7 2 1 7 36 44 0
  Jong 3e klasse 
  Heren Jong1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht HJ1 6 18 6 0 0 36 12 0
2 Qui Vive HJ1 6 15 5 0 1 32 17 0
3 Hoorn (WFHC) HJ1 8 12 4 0 4 28 30 0
4 IJburg HJ1 6 9 3 0 3 27 22 0
5 Reigers HJ2 4 0 0 0 4 4 18 0
6 Spire HJ1 6 0 0 0 6 12 40 0
  Jong - Subtopklasse 
Junioren 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB3 5 12 4 0 1 12 5 0
2 Strawberries MB2 5 12 4 0 1 10 6 0
3 Spire MB1 5 10 3 1 1 13 7 0
4 FIT MB3 5 7 2 1 2 7 7 0
5 Alliance MB5 5 3 1 0 4 6 12 0
6 Rood-Wit MB4 5 0 0 0 5 3 14 0
  3e klasse 
  Meisjes B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos MB2 10 27 9 0 1 49 19 0
2 Terriërs MB3 8 16 5 1 2 43 24 0
3 Alkmaar MB3 10 14 4 2 4 37 32 0
4 Bloemendaal MB3 8 11 3 2 3 26 41 0
5 Heerhugowaard MB2 8 10 3 1 4 30 27 0
6 Haarlem MB3 8 5 1 2 5 16 31 0
7 Spire MB1 8 3 1 0 7 19 46 0
  2e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MB5 5 11 3 2 0 26 6 0
2 Hermes MB1 5 11 3 2 0 12 3 0
3 Myra MB4 5 11 3 2 0 10 5 0
4 VVV MB3 5 6 2 0 3 7 11 0
5 Spire MB2 5 3 1 0 4 4 21 0
6 Kikkers MB7 5 0 0 0 5 5 18 0
  5e klasse 
  Meisjes B2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MB12C 10 21 7 0 3 52 37 0
2 Kikkers MB5 8 17 5 2 1 45 19 0
3 Alliance MB6 8 13 4 1 3 43 26 0
4 Rood-Wit MB4 6 12 4 0 2 21 17 0
5 Bennebroek MB3 8 10 3 1 4 34 43 0
6 Saxenburg MB3 6 6 2 0 4 19 25 0
7 Spire MB2 8 0 0 0 8 11 58 0
  3e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien MD2 5 11 3 2 0 12 5 0
2 Waterland MD1 5 10 3 1 1 13 8 0
3 AthenA MD4 5 10 3 1 1 13 10 0
4 AMVJ MD5 5 6 2 0 3 7 7 0
5 Spire MD1 5 6 2 0 3 11 16 0
6 Qui Vive MD4 5 0 0 0 5 4 14 0
  3e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen MD12 10 28 9 1 0 60 19 0
2 Hurley MD4 8 15 5 0 3 31 25 0
3 Abcoude MD3 6 10 3 1 2 22 15 0
4 Spire MD1 6 10 3 1 2 21 21 0
5 Alliance MD6 8 9 3 0 5 28 25 0
6 Reigers MD4 8 7 2 1 5 14 37 0
7 Qui Vive MD4 10 3 1 0 9 14 48 0
  3e klasse 
  Spire/Magnus/Heerhugowaard JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark JA2 5 15 5 0 0 9 3 0
2 HBS JA3 5 9 3 0 2 14 7 0
3 Alliance JA3 4 9 3 0 1 13 11 0
4 Haarlem JA2 5 6 2 0 3 18 19 0
5 Spire JA1 4 6 2 0 2 11 15 0
6 AthenA JA4 5 4 1 1 3 9 11 0
7 Overbos JA2 5 4 1 1 3 9 15 0
8 Xenios JA3 5 3 1 0 4 7 9 0
  4e klasse 
  Spire/Magnus/Heerhugowaard JA1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA JA4 6 13 4 1 1 26 16 0
2 Alliance JA3 6 13 4 1 1 23 14 0
3 HBS JA3 8 13 4 1 3 28 23 0
4 Xenios JA3 6 10 3 1 2 17 13 0
5 Spire JA1 10 10 3 1 6 24 35 0
6 Haarlem JA2 6 1 0 1 5 12 29 0
  1e klasse 
Jongste jeugd 
  Meisjes E1 
    Niveau 2 
  Meisjes ME1 MWC 
    Niveau 2 
  Mix 8E1 
    Niveau 3 
  Mix 8E1 Zaal 
    Niveau 5 
Lid worden
Train 3x gratis mee

Meld je hier aan!
Sportwereld Heiloo
Familietoernooi 2019
Obligaties
Statistieken
zaterdag 25 januari 2020
Aantal leden (info) 164
Nu online
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 75,0%
Clubcompetitie
1. Dames Jong 1
2. Meisjes B1
3. Dames 2
4. Meisjes D1
5. Meisjes D1 Zaal
hele clubcompetitie..
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 21% |week: %

Teams