Autoservice Opmeer
bitje happen
Huisartsenpraktijk Winkel en Nieuwe Niedorp
Juro Unirek B.V.
Kapsalon Piet Wester
Light International
Slagerij `t Wuiver
Slippens Vleeswaren
Sponsorkliks banner 1
Sportwereld Heiloo
Taams Makelaars & Taxateurs
Bakkerij Baas
Breed Installatie
Dijkstra Schilderwerken
Fit & Relax Opmeer
FIXAR uw MAC Hulp
fysiotherapie de Weijver
Giant Security BV
GOMES Noord-Holland B.V.
JET Group
Kemper & Oldenburg Huisartsen
Kuin Houtbewerking
Langedijk & Starren   Accountants en belastingadviseurs
Sponsor mogelijkheden WFHC Spire
Sponsorkliks banner 2
Van der Bel B.V.
Zwemschool Jos Koelemeijer
APEX Bedrijfsverzekeringen
Autospuiterij Nico Mooij
Bliksems reclame
Fysiotherapie Hoep Zuid
Rabobank
Reisburo Opmeer
Sponsorkliks banner  3
SPS Heicombinatie
Tandprothetische praktijk Zethoven
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 26 september 2020
Tijd T/U Team Tegen team
15:15 Thuis Spire/Magnus jongens A1 WFHC JA2
Inloggen
Lid
ww

Vergeten? Klik hier

Code aanvragen op

Contact
Adres
HC Spire
De Weyver 7
1718MS Hoogwoud

0226-354042
Socialmedia
Trainingsschema zaterdag 26 september 2020   07:24
    zaterdag 26 september 2020   07:24
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Mix D1 Koen Wieffering KG1 - AB
18:45 - 19:45 Meisjes B1 Koen Wieffering KG1 - AB
20:00 - 21:00 Spire/Magnus jongens A1 Koen Wieffering KG1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Koen Wieffering KG1 - AB
17:30 - 18:30 Mix F1 Max Hendriks
Sanne Schrijver
KG1 - CD
18:45 - 19:45 Keepersgroep Trainingsgroep KG1 - CD Keeperstraining Noah en Jorick
18:45 - 19:45 Meisjes A1 Koen Wieffering KG1 - AB
20:00 - 21:00 Dames 1 Koen Wieffering KG1
20:00 - 21:00 Dames Jong 1 KG1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Mix D1 Lynet van Nieuwenhuyzen
Sophie Patocka
KG1 - CD
18:45 - 19:45 Meisjes B1 Bram Welling KG1 - CD
18:45 - 19:45 Meisjes C1 Koen Wieffering KG1 - AB
20:00 - 21:00 Heren 2 Koen Wieffering KG1
20:00 - 21:00 Heren Jong 1 KG1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:45 - 19:45 Meisjes 8E1 Peter Loos KG1 - CD
18:45 - 19:45 Meisjes C1 Edo Klopper KG1 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A1 Edo Klopper KG1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:45 - 19:45 Spire/Magnus jongens A1 KG1 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Hockeyschool Lynet van Nieuwenhuyzen
Sophie Patocka
KG1 - AB Hockeyschool
Lid worden
Train 3x gratis mee

Meld je hier aan!
Sportwereld Heiloo
Familietoernooi 2020
Obligaties
Statistieken
zaterdag 26 september 2020
Aantal leden (info) 167
Nu online
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 71,3%
Vandaag jarig
Emelie Tabbers
Clubcompetitie
1. Dames 1
2. Meisjes B1
3. Spire/Magnus jongens A1
4. Meisjes A1
5. Dames Jong 1
hele clubcompetitie..
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 16% |week: %

Teams